Plan – śpiewamy razem

Ludzie wysokich wibracji kiedyś zaprosili mnie, a więc i ja zapraszam wszystkich do wspólnego kreowania pozytywnych zmian, nowej wspaniałej rzeczywistości. Tego co dla wszystkich jest najlepsze, w myśl zasad prostych i oczywistych Dobra: Równość, Sprawiedliwość, Uczciwość, Trwanie i nie krzywdzić.
Spotykamy się codzienni o 20.00 w piramidzie energetycznej w centrum Polski, znajdź ją, albo po prostu dołącz do nas w swojej medytacji.

Intencja:
Ciągłe podtrzymanie kopuły energetycznej jako ochrony, zarówno tej znajdującej się bezpośrednio przy piramidzie tworząc oazę bezpieczeństwa i spokoju. Dalsze działania zależne od sytuacji, czy też osobistych potrzeb, jednak ogólnie mówiąc:
Poszerzenie kręgu Boskiego Światła poczynając od nas samych ku wybudzeniu i odnalezieniu drogi do swego serca i Źródła swego światła – przez naszych znajomych i bliskich oraz dalej i dalej. Rozświetlenie Polski i całego świata, podniesienie wibracji i świadomości ludzi. Miłość, Pokój, Dobro, Świadomość.😇🙌. Rozświetlajmy, oczyszczajmy i uzdrawiajmy wszystkich i zmieńmy ich mentalność. Niech wszyscy będą dobrzy i szczęśliwi w miłości i radości, w zrozumieniu i szacunku do innych.
Potrzebny jest śpiew ogromnej ilości ludzi. Śpiewem nazywamy cokolwiek co niesie energię💖✨ – zwykłe myśli ułożone w piosenkę, czyli chodzi o odpowiednie wibracje, częstotliwości. Najlepszą formą są myśli, słowa, melodie radosne, dziękczynne, pochwalne itp, mogą być kompletnie przez siebie wymyślone, ale szczere i niosące moc.🙌😇✨
Śpiew czyni z grupy ludzi jedną strefę wpływu – bąbelek, który powiększa się proporcjonalnie do mocy uczestników. Gdy jesteśmy blisko siebie – stworzymy jakby jedną istotę o dużej mocy. Jest to powszechnie znane i wykorzystywane w „kultach religijnych” czy raczej ludziach którzy mają wspólny cel i robią to z radością i zrozumieniem.
Ale nie powiedziano nam, że można to robić na odległość😇. Nie ma znaczenia, jak daleko jesteśmy od siebie, w przestrzeni ducha spotykamy się i możemy przytulić💖🙌😊.
Ludzie choć rozsiani po całym świecie to jednak energia jest i tak łącząca się w tak zwany główny nurt myślowy. Każda z grup łączy się z aurą ziemi więc ze sobą również, a o to też chodzi aby stworzyć strefę wpływu, która podtrzymywana i wciąż rosnąca ogarnęła wszystkich ludzi, całą ziemię. No i jak to się mówi, niech to co najlepsze z astrala, przejdzie do reala😊😇. Ludzie pod wpływem zmieniają się, otwierają na impulsy – budzą. O tym to śpiewają i piszą i mówią ludzie ze wszystkich stron.

Jak śpiewać i co robić? Po pierwsze usiądź wygodnie najlepiej przy stole i postaw ręce we wzmacniacz myśli (iskrzący niech patrzą na stronie wersję = znak). Czyli ręce przed czołem. I zamknij oczy. I wejdź w stan alfa (lub lekko głębiej w trakcie). Pamiętaj przedstawić się i przywitać przy wejściu w „astral” do naszej piramidy.
Jeśli wizualizujesz łatwo to proponuję: Wyobraź sobie Piramidę a w niej komnatę jak ta grobowa, a na prawdę zwana rezonacyjna – patrz zdjęcie piramidy iskrzącej i w środku oka to jest To miejsce. Więc wchodzisz do tej komnaty (gdzie spotykamy się wszyscy, acz każdy sobie) i tu usiądź sobie na krzesełku a następnie stwórz swoją drugą piramidę szklaną wokół siebie – tak jak podpowie ci intuicja, chodzi o dopasowanie do samego siebie. I zaczynasz… Pieśń. Jak masz piosenkę to śpiewaj ją, wiersz, modlitwa, wszystko co możesz „wyśpiewać” ku chwale Boga. I wysyłaj (wizualizacja) promień myśli z czoła, poprzez wzmacniacz, który tworzy duży promień, który poprzez komnatę rezonacyjną powiększa się jeszcze bardziej jednocześnie łącząc się z innymi i wylatuje przez czubek piramidy. Połączony w jedną wiązkę wychodzi w postaci strumienia a dalej przechodzi w jakby w lejek, czyli jego szeroką stronę tworząc coś jak parasol czyli kopułę nad Polską, która też jest połączona z strukturą energetyczną – kopułą Świata.
A w zależności od intencji jakie sobie projektujemy pojawiają się dodatkowe efekty – np fale leczące wszystkich ludzi, albo dana grupa leczy konkretną jedną.
TO DZIAŁA.