Plan – śpiewamy razem

Aby zrozumieć Nasze działania:

Intencja: Poszerzenie kręgu Boskiego Światła poczynając od nas samych ku wybudzeniu i odnalezieniu drogi do swego serca i Źródła swego światła – przez naszych znajomych i bliskich oraz dalej i dalej. Rozświetlenie Polski i całego świata, podniesienie wibracji i świadomości ludzi. Miłość, Pokój, Dobro, Świadomość.😇🙌. Rozświetlajmy, oczyszczajmy i uzdrawiajmy wszystkich i zmieńmy ich mentalność. Niech wszyscy będą dobrzy i szczęśliwi w miłości i radości, w zrozumieniu i szacunku do innych.
Potrzebny jest śpiew ogromnej ilości ludzi. Śpiewem nazywamy cokolwiek co niesie energię💖✨ – zwykłe myśli ułożone w piosenkę, czyli chodzi o odpowiednie wibracje, częstotliwości. Najlepszą formą są słowa / piosenki pochwalne typu modlitwy, czy to Ojcze nasz czy też wymyślone, ale szczere i niosące moc.🙌😇✨
Śpiew czyni z grupy ludzi jedną strefę wpływu – bąbelek, który powiększa się proporcjonalnie do mocy uczestników. Gdy jesteśmy blisko siebie – stworzymy jakby jedną istotę o dużej mocy. Jest to powszechnie znane i wykorzystywane w kultach religijnych, ale nie powiedziano, że można to robić na odległość😇. Nie ma znaczenia, jak daleko jesteśmy od siebie, w astralu spotykamy się i możemy przytulić💖🙌😊.
Ludzie choć rozsiani po całym świecie to jednak energia jest w astralu. Każda z grup łączy się z aurą ziemi więc ze sobą również, a o to też chodzi aby stworzyć strefę wpływu, która podtrzymywana i wciąż rosnąca ogarnie ludzi i docelowo całą ziemię, a z astrala przejdzie do reala😊😇. Ludzie pod wpływem zmieniają się, otwierają na impulsy – budzą. O tym to śpiewają i piszą i mówią ludzie ze wszystkich stron.

A więc dołącz do naszego chóru.
Lub jeśli masz swój połączmy się we wspólnym śpiewie.

Jest nas coraz więcej i więcej i wciąż rośniemy w siły 🙂
Śpiewamy w codziennie o 20:00, a w niedzielę też o 22:00 specjalne intencje, przez kilka minut modlitwa / śpiew, a potem co kto chce, np. „rozmowy z NIMI”.

Dlaczego śpiewanie, po co?
Ponieważ razem budujemy nowy świat. W miłości i radości. Bo stworzyliśmy kopułę, pod którą ludzie budzą się i zaczynają żyć – szukać. I znajdują nas, a potem zaiskrzą i śpiewają razem z nami 😍💕💖🙌

Jak śpiewać i co robić? Po pierwsze usiądź wygodnie najlepiej przy stole i postaw ręce we wzmacniacz myśli (iskrzący niech patrzą na stronie wersję = znak). Czyli ręce przed czołem. I zamknij oczy. I wejdź w stan alfa (lub lekko głębiej w trakcie). Pamiętaj przedstawić się i przywitać przy wejściu w astral.
Jeśli wizualizujesz łatwo to proponuję: Wyobraź sobie Piramidę a w niej komnatę jak ta grobowa, a na prawdę zwana rezonacyjna – patrz zdjęcie piramidy iskrzącej i w środku oka to jest To miejsce. Więc wchodzisz do tej komnaty (gdzie spotykamy się wszyscy, acz każdy sobie) i tu masz swoją drugą piramidę szklaną ze ściętym wierzchołkiem. Wchodzisz do niej, siadasz na fotelu i zaczynasz… Pieśń. Jak masz piosenkę to śpiewaj ją, wiersz, modlitwa, wszystko co możesz „wyśpiewać” ku chwale Boga. I wysyłaj (wizualizacja) promień myśli z czoła, poprzez wzmacniacz, który tworzy duży promień, który poprzez komnatę rezonacyjną powiększa się jeszcze bardziej i wylatuje przez czubek piramidy. A dalej wraz z innymi promieniami połączony w jedną wiązkę wchodzi w jakby lejek… rozdziela się drugą, szeroka strona tego lejka i zasila zbudowaną już kopułę nad Polską, Nad Światem.
A w zależności od intencji jakie sobie projektujemy dodatkowe efekty – np leczące wszystkich ludzi, albo konkretną jedną.
TO DZIAŁA.