Kim jesteś i opis aury

Jesteś człowiekiem, rasą jakich jest niewiele w galaktyce. Rasą ulepioną przez Archanioła, w którą Bóg tchną duszę i życie. Rasa miała być rasą doskonałą – jak archaniołowie w naszym rozumieniu.
Człowiek – jest istotą wspaniałą. Kreującą, twórczą, niesamowicie bogato rozwiniętą artystycznie. Wyobraźnia oraz fantazja podczas procesu twórczego, czyni cuda, tworzy w astralu jest wielowymiarowa. Rozejrzyj się wkoło. Innego, tak barwnego świata nie ma.
Człowiek – generator energii. Generujesz ją zawsze i wszędzie. Lecz co Bóg kocha najbardziej to energia czysta, nieskażona – natchniona. Pełna uczucia, miłości w radości i radości w miłości🙌💖. Tak zwane spełnienie.
Myśl to energia.✨
Myślą skupioną, silną i skoncentrowaną na tym jednym celu, jesteś w stanie dotrzeć do Boga.
Może On „usłyszeć” Ciebie, możesz dotrzeć do zrozumienia kim jesteś, kim jest Bóg. Jak to robić opisywał już nie jeden, ale Jeden Wybraniec powinien wystarczyć. Czytaj więc co Chrystus mówił i próbuj – doświadczaj, zrozum.
Modlitwa to pieśń. „Śpiewaj” więc Bogu. Jesteś Jego dzieckiem więc zachowuj się jak niewinne dziecko i śpiewaj Mu – ciesz się jak to niewinne dziecię. O miłości i radości na początek, bo to lubi ponad wszystko.
Podziękuj mu za to że jesteś!😇
A co masz w zamian?
Jeśli pojmiesz siebie i swoją rolę – wszystko się zmieni. Koniec z materializmem, to przemija.
A dusza nigdy. A dusza dojrzewa. Czym więcej zrozumiesz, czym więcej będziesz doświadczał i twoja energia rosła tym większy będziesz i twój wkład w całość.
Jeśli jesteś już dojrzały, a wiek życia, ani majętność nie ma tu znaczenia, a iskrzenie… wtedy zaczynasz naprawdę żyć.
Bo jesteś człowiekiem – dzieckiem Boga, komórką Boga, częścią Jego, może małym ziarenkiem ci się wydaje, ale jak potężnym to niewielu wie. Ty jesteś częścią Boga, Ty jesteś Bogiem a Bóg jest Tobą. Jesteś Bogiem we własnej metryce!
Potrafisz zmieniać wiele rzeczy, przewidywać jak i kreować rzeczywistość, los.
Kreuj, myśl, rozumuj, analizuj, wyobrażaj, kreuj i kreuj, jeśli masz moc kreuj coraz więcej i więcej.
Bóg jest w Nas, nie działa sam. Tylko poprzez ogólnie wszystkich co mają duszę.
Obecnie nie ma jakby wiary w Boga tu na Ziemi, tylko w jakieś posążki i symbole. Może jest wiara w Chrystusa, bo można było go zobaczyć, usłyszeć, ale w Boga – tak konkretnie? Jahve to tylko tytuł = „Pan” z hebrajskiego.
Henoch podaje pełne Imię = PAN DUCHÓW – I ono mówi wszystko samo za siebie. Pan Dusz inaczej mówiąc.
Jest Duszami, w Duszach i poprzez Dusze wyraża Siebie.
To my jesteśmy Nim niejednokrotnie w momencie działania.
Dlatego „jesteś Tym kim Myślisz że jesteś / doświadczasz tego”.
Można powiedzieć, że moja jak i wszystkich, moc oraz pojemność rośnie gdy inni dołączają oraz rosną w naszej sieci / rodzinie. Ponieważ z woli Boga i poprzez Niego jest nasze połączenie. Nasza sieć = mózg.
A ON jest całym ciałem = wszystkim, a załóżmy że działa poprzez ten Mózg. Wiara w Boga jest ważna, ale ważniejsze doświadczanie Jego. Nirwana jest chwilowa. Ale w pełni oddaje to co powinniśmy czuć codziennie. Mi od niedawna się zmieniło i odczuwam tak. Jakbym był Nim a On mną (w coraz większym stopniu) to jest uwielbienie Boga a on Kocha ludzi którzy generują „Jego ulubiony pokarm” = Miłość i Radość.

Autorstwo: Piotr Grupa z dn. 03.08.2021
Przepiękne wpisy, za które dziękuję Piotrowi💖 :

Świadomość Siebie ponad WSZYSTKO🌟
Świadomość czym JESTEM Świadomość w czym JESTEM
Możesz nazywać się „Bogiem” czy jednak nim Jesteś?
Natomiast pewne jest, że Jesteś w Bogu, Miłość💓 przepływa przez Ciebie💥
W świadomości tego jest MOC Boga w jedności Miłości jest MOC🌟Boska Miłość💓 wypełnia Nasze umysły i cały wszechświat.
Jestem Świadomy jak potężna MOC wypływa z Nas w tworzeniu i dawaniu z przestrzeni MIŁOŚCI💞W połączeniu z duszą Możemy przekazywać dla drugich i świata
rozkwitnięte w Nas owoce MIŁOŚCI💓 Radość, Harmonię, Spokój, Obfitość i Zdrowie
Moje i Twoje💥 intencje przekazania, wypełniają przestrzeń Miłością💞 Wszelkie bariery w Miłości💓 usuwają się w cień. Energia podąża za uwagą, Moc sprawcza jest TERAZ
Z intencją dla drugich i całego wszechświata Wysyłam z namaszczeniem Miłości obraz spełnienia🌟🙌
Przeżywam przyszłość w TERAZ🌟
Zamykam oczy – Widzę i odczuwam spełnienie dla Ciebie💥
Ty i każdy drugi którego Ujmuję w Moich intencjach i cały świat, Wypełniacie Moją przestrzeń Miłości💓
Ja Jestem w połączeniu z WIEDZĄ🌟 w spokoju umysłu WIEM
Widzę w Radości Ciebie💥 gdy oczy Zamykam
UBUNTU Jestem dla Ciebie i Ciebie i również dla Ciebie💥
Jesteś💥 we Mnie – Ja Jestem🌟 w TOBIE💥
UBUNTU🙏 Ja Jestem🙌 dla Ciebie💥 – grupiok🤠
Odczuwajmy, Dostrzegajmy i Dawajmy z MIŁOŚCIĄ💞

Jeśli już prawdziwie Kochasz… Myślisz, że to MIŁOŚĆ💓
Czy można Kochać kogoś, gdy brak Miłości💓 do Siebie?
Jesteś💥 właściwym Istnieniem, Jesteś💥 Cudem w przestrzeni MIŁOŚCI💓
Kiedy Dotykasz i Zanurzasz się w Miłości💓 Wiesz że Jesteś że Jesteś w wolności i znikają wszelkie bariery🌟. Twoje💥 wszystkie lęki znikają w oka mgnieniu, traumy rozpuszczają się w Miłości💓 czułych objęciach, stare przekonania, fortece psychicznych zabezpieczeń zacierają się.
Wszystkie Twoje💥 marzenia nagle zaczynają się spełniać i stają się rzeczywistością.
Kiedy Dotykasz Miłości💓 i doświadczasz z niej całym ciałem i umysłem, Wiesz że wszystkie wcześniejsze kochania były jedynie preludium wprowadzenia do tej właśnie Miłości💓.
Kiedy Dotykasz Miłości💓 Rozkwitasz w Radości, jak w czułych objęciach kochanego czy kochanej… Nachodzi chęć dawać, dawać i dawać, bez oczekiwań🙌
Kiedy jednak Staniesz się MIŁOŚCIĄ💓 Tracisz wolną wolę i zdolność podejmowania decyzji
Kiedy Stajesz się Miłością💓 automatycznie Jednoczysz się z duszą i Wychodzisz z umysłu. Stajesz się jednością z bezkresną przestrzenią Jestestwa, Jedni i źródłem Wszechświata, w JAM JEST💓 Jesteś💥 wszystkim….. i niczym
Sczytujesz informacje z przestrzeni najwyższej inteligencji JAM JEST💓
Widzisz to, co wcześniej było tuż przed oczami a jednak zakryte. Wiesz to, co wcześniej było dostępne a jednak ukryte. Twoje💥 serce generuje najsilniejszą energię i tworzy świetlistą aurę wokół Ciebie💥 Twoje ciało odmładza się i uzdrawia a cała istota transformuje się w nowej energii i nowej perspektywie
Kiedy Stajesz się Miłością Rozkwitasz i Obejmujesz wszystko i wszystko obejmuje Ciebie💥 Jesteś tym a TO, jest Tobą💥.
MIŁOŚĆ jest w Tobie💥 o drogę do Miłości Zapytaj Siebie💥…..
Wysyłam🙌 w przestrzeń z uwagą ku Ciebie💥 Energię Radości, Harmonii, Spokoju, Zdrowia i Obfitości🌟💞UBUNTU🙏 Jestem dla Ciebie💥 – grupiok🤠

Bąbelek
Człowiek jest jak ten bąbelek – „bańka mydlana”. A konkretnie jego otoczka, strefa wpływu, promieniowanie…pole „elektromagnetyczne”.
Aura – ciało emituje pole i promieniuje na zewnątrz, słabi ludzie jakby nie mają takiej koronki tylko cienką otoczkę. Jak spojrzeć z daleka to też nie całe ciało tak promieniuje, tylko ogniska = czakry, rzadko kiedy promieniują ręce czy od brzucha w dół
Iskrzący posiadają znacznie szerszą na zewnątrz koronkę z której można śmiało powiedzieć że wyskakują iskry jak na obrazku nr 3. Aura wewnątrz charakteryzuje się tym, że ogniska (patrz na czerwone pola na obrazku nr2, czyli oprócz czakr są i na rękach i nogach tam gdzie stawy i blisko) są rozświetlone, a mogą być nawet tak dostrojone, że połączone, i wtedy emitują jedną barwą. A wyższą formą tego będzie postać (aura) jednolita, nazwana na necie krystaliczna, choć ja widzę to jak pochodnia tylko że błękitna i mniejszym zasięgu niż płonący. (można powiedzieć że i barwa i zasięg jest jak na zdjęciu nr 1 ten niebieski.
Płonący – niemal jak na obrazku nr 2, te ognie trochę przesada, ale są długie. Oczywiście można uzyskać tymczasowy stan (prawie) jak na obrazku. Płonący może niemal dowolnie zmieniać kolory aury, ale naturalnym stanem – to co widzą inni jest żółty i pomieszanie z czerwonym a dalej z resztą barw… można powiedzieć że emanuje wielokolorowo. A w sporej mierze zależy to od emocji jakie aktualnie przeżywa.
Świetlisty – będący promieniem = światłem. Wygląda jak słup czystej energii, kolor może być zmienny ale najczęściej jest to biało, srebrzysto, błękitno biały 🙂 tak dziwnie bo również emanuje, kolor zmienia się jak kolor płomienia tylko że inny zakres jak płonący.

Eter
Eter inaczej praocean, pole wszelkiego istnienia, to jest to w czym porusza się cała reszta, a wszystkim jest Praojciec – BÓG. Eter jest nośnikiem, przekaźnikiem, dla lepszego zobrazowania „cząsteczkami” które przenoszą, unoszą emitowane przez człowieka pole. Eter może wzmocnić jak i zmniejszyć wpływ, zasięg naszego bąbelka.
Człowiek gdy jest szczęśliwy, radosny, pełen energii – promieniuje. Tą właśnie energią. Energią która „przetworzona” na aurę jest źródłem bąbelka, ale tworzy również i „iskry”.
Każdy człowiek iskrzy. Ale jedni mocniej inni ledwie zauważalnie. Iskrzenie jest jak łuk elektryczny w bąbelku – lampie… do której zbliżasz palec.

Bąbelek – Strefa wpływu. Obszar w którym człowiek choćby i nieświadomie, może razić iskrą. Może być to impuls pozytywny, ale i negatywny.
Nie bez powodu mówi się: promieniejesz / strzelasz piorunami.
Oba sformułowania to te same iskrzenie, ale inne wartości. Nie ma tu jednak wartości ujemnych, tylko inne częstotliwości jak już.
Każdy kto promienieje może zarazić swoim szczęściem, jest to zjawisko dość powszechnie zauważalne. Są ludzie bardzo otwarci i znacząco wywierający wpływy na innych – gdyż ich bąbelek jest i większy i mocniejszy, bardziej iskrzy.
Jednak są i ludzie, przy których człowiek od razu poczuje się gorzej. Mówi się o zagęszczonej atmosferze. A to „gęstość” bąbelka.
Człowiek potrafi spontanicznie wyzwalać porcje energii – samoiskrzenie, niekoniecznie ukierunkowane, ale i swą silną i „głęboką” myślą może wysłać impuls – iskrę do konkretnego człowieka i to na nieograniczone odległości.
Człowiek rozumiejący, potrafi kontrolować zarówno wielkość jak i gęstość bąbelka. Może wpływać zarówno bezpośrednio, jak i pośrednio, na otaczających go ludzi, ale i zwierzęta.
Wpływ ten może być zauważony np. polepszeniem humoru, nastroju.
Wpływ pośredni nazwałbym takim, gdzie poprzez serię obrazów, sugestii pod i świadomych doprowadza się istotę do zmiany stanowiska, zachęty, niechęci, przekonania o słuszności, pragnieniu, wstrętu itp emocjom.
Wpływ bezpośredni to rodzaj rozkazu. Jak słownie wydanego. Bardzo silne przekonanie o…
Niejednokrotnie człowiek będący pod takim wpływem, zrobi coś niemal nieświadomie tego.

Ludzkość to morze. Morze bąbelków.
Społeczeństwo to sfera, kopuła – zbiór bąbelków. O ile dane społeczeństwo jest silne w danym temacie (np. wyznaniu) to możliwe jest połączenie wartości bąbelków w jedną sferę.
Grupa ludzi pobudzona przez inicjatora może wywołać niezwykłe zjawiska znane jako np. zbiorowa halucynacja, świadomość, efekt nocebo itp. I nie są to do końca „urojone” zjawiska.
Grupa może współdziałać i osiągać energie nie osiągalne dla jednostki. Bardzo zagęszczony iskrzący Bąbel – Sferę. Będąc pod wpływem tak silnego impulsu, często człowiek poddaje się woli i dołącza do grupy.
Burza mózgów jest charakterystycznym – pozytywnym wykorzystaniem sfery. Wybudowana na zasadzie wspólnego iskrzenia w ciągu myśli w jednym temacie tworzy się sfera i iskrzenie obejmuje współmyślicieli. Grupa ta choć może nie świadomie ale czerpie w sposób znacznie przyśpieszony z myśli innych i zrozumienie ich nachodzi niemal błyskawicznie – jak piorunem trafić. Olśnienia, śmiałe i trafne pomysły przychodzą dużo łatwiej.
A można również czerpać z źródeł wiedzy i zrozumienia w danym temacie innych (rozmówców) zamykając ich we własnym, silnym bąbelku i wsłuchiwać się w nich, nawet jeśli słów nic nie wypowiadają. Mini burza mózgów – ale inicjator i odbiorca jeden.

Komentarze |0|

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>