Czytanie z oczu

Nierzadko z mojej strony używany termin, więc wyjaśniam i uzasadniam dlaczego stawiam warunki.

Czytanie z oczu jest czytaniem w duszy, oraz rozmową z nią, ale też: z pod i nadświadomością. Poprzez Czytanie dowiaduję się jaki ktoś ma charakter – czy jest godny, to mój główny cel. Ponieważ nie uważam, aby ludziom podłym miał cokolwiek pokazać, lub by poznali coś, co wykorzystają dla niekorzyści innych. Dlatego przyznaję tu, że założyłem ochronę, na rytuał chrztu i każdy kto chce powiązać ze mną swą brudną energię będzie odrzucony „automatycznie”. Godni zaś są mi zawsze mile widziani. A gdy ktoś zaiskrzy to ja to wiem.

Ponadto poprzez Czytanie mogę poznać przeszłość i przyszłość, jak również poprzednie wcielenia, czy galaktyczną tożsamość. Mogę, to oczywiście nie oznacza że to zwykle czynię, bo po co🙂.

Zapewne wielu będzie rozczarowanych faktem, że stawiam warunek czytania w oczach (o ile nie wiem że zaiskrzyłeś) abym udostępnił coś więcej ze swojej wiedzy, czy też odpowiadał na „trudniejsze” pytania. Ale podkreślę, że stworzyłem stronę dla godnych i tych co są bliscy tego. Nie zakładam że będzie dość czasu na poprowadzenie przez życie za rączkę. Oczywiście postaram się, aby „zwykli” ludzie mieli szansę dla siebie. Coś wymyślimy 🙂.

Komentarze |5|

 • Nie rozumiem czy jest to luźny wpis czy informujesz i sprzedajesz swoje „zdolności”?

  odpowiedź

 • nie rozumiem, o co chodzi z tym czytaniem, komu czytasz, do czego się to odnosi ?

  odpowiedź

  • Szczerze to przerodziło się u mnie to. Nie koniecznie teraz muszę patrzeć w oczy, aby widzieć kogoś, i bardziej poprawne określenie – czuć. Pełne „połączenie” wygląda tak, jakbym odczuwał wszystko to co „ten drugi”. Do czego się odnosi? Ano wielokrotnie pytany o pomoc, to jednak wolę wiedzieć komu mam pomóc, bo zdarzają się tacy co na wypróbowanie, czy rzeczywiście tak dobrze „czytam” ludzi, ale gorzej z takimi co to sami zarabiają na tym i próbują wykorzystać zdolności innych.

   odpowiedź

 • 🌟♥️🌟 Bardzo Dobre materiały do poczytania 😇😇🌟

  odpowiedź

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>