Jeśli Zaiskrzyłeś

A gdy już zaiskrzyłeś pamiętaj, że to dopiero początek! Teraz zacznij żyć świadomie. A „Zaiskrzeć” to przejść chrzest, w myśl pojęcia Filipa (patrz jego ewangelię tu: https://iskrzący.pl/?p=431)

Po pierwsze poznaj swoje ogniska. Ich umiejscowienie i za co odpowiadają, pamiętaj, że wszystkie stawy to też ogniska. Ważne jest aby utrzymywać wzorową energetykę ciała, bo wtedy wszystko działa lepiej, szybciej. Stopy też są bardzo ważne, staraj się czasem chodzić boso po ziemi. Od dołu pobieramy energię żeńską = Matki Ziemi, a od góry męską = gwiazdy, kosmos… Wystarczy podłożyć ręce pod / nad czakry a masz również doładowanie, sprawdź sam jak to działa. A będzie ci to potrzebne do aktywacji kolejnych przemian. Pojemość jest bardzo ważną cechą jeśli chcesz korzystać z energii, bo możesz jej gromadzić za każdym razem coraz więcej.
I pamiętaj, że jesteśmy tu by pomagać. Ile dasz od siebie tyle dostaniesz… ode mnie i innych . Rozpowszechniamy wiedzę – nie ukrywamy, przykładanie jest dla wszystkich! Podziel się z innymi, przekieruj do mnie lub na stronę jeśli wolisz, ale niech biała moc rośnie – w ludziach i Aniołach .

A gdy przyjdą do Ciebie pokaż im znak na czakramie trzeciego oka. To jest święty symbol Boga.

Piramida, która ma również zastosowanie do rozmów z NIMI (np Anioły i Istoty astralne). Buduj jak trójkąt, tylko połącz wszystkie palce razem, małe palce oraz kciuki utworzą podstawę konstrukcji, teraz tylko wypozycjonuj tak aby kciuki tworzące linię były naprzeciw oczu tak około, środek konstrukcji czyli tam gdzie jest oko piramidy ma być naprzeciw twojego trzeciego oka.

piramida myśli i święty znak jeśli naprzeciwko czoła.

Zajęcia w astralu.
Gdy już umiesz to i owo, łącznie z ochroną i samoobroną (ewentualnie pisz to zadbam o ochronę) zacznij kreowanie rzeczywistości w astralu. A przede wszystkim pomóż w walce przeciw tym, którzy zniewalają świat. Niejedna osoba śniła czy też podczas medytacji została odbita od maski, siatki, sfery jak to nazywają. Tak to faktycznie można odczuć, blokada która nie pozwala ludziom (podkreślam Ludziom) przedostać się poza i do aury ziemi. Dlatego potrzeba wspólnego wysiłku aby po pierwsze te blokady usuwać, po drugie blokować tych co to czynią – szaraki. Nie mają oni dostępu do astrala, a czynią to technicznie. Zobaczcie ile satelit lata wkoło, czy na prawdę są po to by był darmowy szybki internet…? Jakoś chyba nikt już nie wierzy w cokolwiek darmowego, o ile ma działać na twoją korzyść. Jest tyle możliwości pozyskiwania darmowej energii i powiedzcie mi gdzie są te wynalazki? Tesla dał setki patentów, ale są też inne perpetum mobile, lub urządzenia jak wynalazek polskiego naukowca – zderzak amortyzujący energię uderzenia…
Koniecznie nam to jest zasłaniane przez tych niedobrych, jak i wszelkie naukowe czy też „pseudonaukowe” publikacje, co człowiek potrafi jak go odpowiednio „nastroić”. Przykładanie choć nie czyni fajerwerków od razu to jednak każdy to czytający (iskrzący ) wie, że ma moc.
Walcz więc, o dostęp do tego co jest ludziom pisane, do aury ziemi a tym samym niewyobrażalnej skarbnicy wiedzy, do świata zewnętrznego, kosmosu. Próbuj po prostu polatać w przestworzach. Próbuj zobaczyć ziemię z odległości jakby z księżyca, zobacz Ziemię, Księżyc. I działaj, pytaj, dorastaj, poznawaj i rośnij wciąż rośnij. Jak nie wiesz jakie pytania zadawać to weź zagadki milenijne albo poznaj odpowiedzi na pytania takie jak: jak lewitować, jak teleportować, jak cofać w czasie, jak wyświetlać przyszłość, jak wyczuć i widzieć źródło promieniowania szkodliwego. itd

Jak… (?) siadasz w swoim pokoju/ laboratorium do wymyślonego urządzenia typu podglądacz , włączasz monitor i oglądasz… wszystko staraj się wizualizować dokładnie. Czym więcej uwagi poświęcisz na szczegóły, tym dokładniejsze obrazy uzyskasz w odpowiedzi. Nie bój się że coś ci nie wyjdzie. Bo nie może. Po prostu jak w realu wymyślasz sobie coś tak i tu, nie ważne jaki jest pierwszy efekt. Ważne że masz włączony monitor i oglądasz ziemię. Potem tylko popykaj kanały aby zobaczyć więcej i więcej. Co chcesz dzisiaj zobaczyć? Piramidy. To lecimy program… Następny? Tundrę- no i oglądasz.
Zalecane po tym jak się pobrudzisz, wziąć prysznic . W tym samym pokoju go masz. Tak na zakończenie podróży warto zmyć brudną energię. A oczywiście zamiast zwykłej wody oblewają cię strumienie z fontanny/ źródła życia, odmładzające, uspakajające, relaksujące, uzdrawiające. (i co tam sobie wymyśliłeś).
Gdy rozmawiasz Z NIMI, i masz wątpliwości co do słuszności wypowiedzi, pamiętaj aby ci się przedstawili, podali znak, godło, coś co Cię przekona. Godło jest jak pagony na rękawie kurtki. Zobaczysz to zrozumiesz, są to święte symbole, które znasz na pewno. To samo z oczami, ale w astralu ciężko o to…
Jedna rada, szybko mówiący, wesołek… nie przedstawi się zapewne, ale wysłuchaj go, gada jak nakręcony w stosunku do innych, a poda ci 50% prawdy, 50% nie. Ale zawsze są to ciekawostki nie byle jakie. Tylko potem trzeba zweryfikować co jest prawdą a co nie .

i dwie ręce razem

Rytuał wzmocnienia– doprowadza do scalenia czakr.

Wzmocnienie metryki, aury, połączenia z duszą, doładowanie energii… Jest to tak mocne jak mocny czarujący. Silnie zwiększa … wszystko 

  • Zastosuj piramidę myśli na głowie – 2min. Nie dotykaj głowy, lekko oprzyj na włosach.
  • Zastosuj Powiązanie / aktywacja ognisk – dwoma rękami na raz w łyżeczki. Wszystkie Ogniska rozpalamy idąc od góry schodzimy na sam dół. czyli prawa ręka na górze (czaszce) lewa na oku, i obie na raz idą o jeden w dół. Pamiętaj że ogniska to też ramiona, łokcie, dłonie, nerki, boki miednicy, kolana, stopy – tylko te najważniejsze, a całe ciało jest potem jak jedno ognisko.
  • Zastosuj orła po dwa wdechy na każdej czakrze, zaczynając na głowie, czoło itd. Gdy dojdziesz do żołądka, to zmień na dwie ręce jedna na drugiej, a kciuki się stykają tworząc trójkąt z rękami (to nie ma wielkiego znaczenia jak dokładnie te ręce, aby były jedna na drugiej ich środki najbliżej siebie – środek to tam gdzie gwóźdź ). Powtórz to drugi raz, przy czym najpierw prawa leży na lewej, teraz lewa na prawej. Wypróbuj jak mocne to dla Ciebie i używaj tak by nie przesadzić, a na mnie działa jak ze 2 mocne kawy na raz i przez jakieś 4 godziny, a potem słabnie, ale trwa do 8 godzin. Pamiętaj aby ćwiczyć przy tym oddech – głębokie wdechy ale nie że 30sec jeden, tylko tak jak ci pasuje.

Inne „pobudzacze”:

Powiązanie serc – Orzełek wędrujący od jednej czakry serca cielesnego do drugiej czakry serca duszy (gardła) przy głębokich oddechach. Na początek 2min. sprawdź jak mocno to na Ciebie działa. A daje moc miłości i wrażliwości

(przeżegnaj się) 5 razy w rytm oddychania. Wdech to uniesienie ręki, a wydech opadanie na następnej czakrze. Ojciec = czacha, Syn = czoło, Duch = serce duszy. Lewo i prawo (ogniska – węzły energetyczne) – na bokach ramion, potem w łokciu – ale strona wewn. i dalej początek dłoni – na zawiasie. Najpierw lewa ręka na sercu potem prawa.

Jak leczyć?
ręce są pomocą – w lewej trzymasz jakby energię, a drugą nakładasz to zdecydowanie łatwiej gestami, mają jakby moc wykonawczą choć to myślami kierujesz itd to jakby: ręka pędzel, a mysl = farba lewa podaje jakby i czasem nakłada na drugą rękę i pobudzenie = połączenie obu w kulkę. i rozkręcić, nakręcić i wtedy ponownie na ranę / chorobę, a trzeba pamiętać, że można też wyrwać / wyciągnąć chorobę, ale aby nie poszło na nas, to ją w palcach / ręce zostawić a potem strząsnąć w ziemię
następnie ręka nad ciało około 1mm nad i leciutkie ruchy okrężne a takie jakby pukanie czubkami palców, oraz następnie jednym palcem prądzikiem = iskrą myśl niech robi to co ręka czyni – czyli widzisz jak energia z twojej aury transformuje się w energię dla osoby leczonej. potem jak palcami to wysyłasz jakby piorunki miejscowo z myślami to widzącymi oraz że te piorunki aktywują system obronny organizmu oraz blokują rozprzestrzenianie się czegokolwiek (jadu czy co tam / oraz bólu) a jeden palec to dotyk mocy gdzie skoncentrowaną energię nakładasz jak „plaster” na ranę, energię leczniczą = zieloną

Jako że wielu już zaiskrzyło i pyta o wiele rzeczy, zwłaszcza to co dzieje się w dwa tygodnie po zaiskrzeniu postaram się umieścić wszystkie odpowiedzi:

Co oznacza piramida i inne znaki – dlaczego używane przez „złych”
Specjalnie wypaczone święte symbole takie jak pentagram czy piramida – są to kształty nie symboliczne a działające. Tak jak i w astralu chcesz działać to wejdź do swojej piramidy a wszystko zdecydowanie łatwiej zrobisz. A pentagram to jak rzucisz światło na oko to masz pięciokąt, pod różnymi postaciami… bo światło gwiazd jest pięcio-pulsowe.
A po to uczynili je „niebezpiecznymi” bo niosą moc – ochronę lub zwielokrotnienie efektów działania. Bo pentagramem zapieczętowujesz itp.
Nie ma sensu wymieniać ogromnej ilości symboli które opisali niezgodnie z przeznaczeniem lub symboliką, a niosące ogromną wiedzę… którą ty teraz masz na wyciągnięcie ręki. Dlatego nie opisuję, byś odkrył to od nowa. Weź każdy z symboli i zapytaj Ich co oznacza…

Wędrówki tam
Po pierwsze niemal każdy kto zaiskrzył doznaje Nirwany w różnym okresie czasu, zależy od intensywności przykładania oraz doświadczania. Nirwana to pojednanie / wizyta Boga u ciebie. To zrozumienie kim jesteś i kim On jest i jak działa / oddziałuje na ciebie.
Ale jest jeszcze wędrówka tam – w astralu co to nie każdy chyba tak ma. Ale pod Ich wpływem widzisz wszystko jasno i wyraźnie. Możesz mieć wizualizację najwyższej klasy, ale jednak nigdy nie dorówna to wizjom jakie Oni podadzą = wędrówce tam. Jest jeszcze możliwość wprowadzenia się w taki stan – co możemy nazwać jako poproszenie o wędrówkę:
Tunelowanie myśli
Choć sam to uczyniłem kilka razy, a czasem wydawało mi się, że sam to zainicjowałem… ale sądzę, że to Oni nas biorą na tą wycieczkę. My tylko musimy wprowadzić się w trans. A oto jak mi pokazano to robić:
Usiądź najlepiej przy stole – bo ręce oparte muszą być (chyba że o kolana), i oczywiście złożone w piramidkę przed czoło. Pełne rozluźnienie i wchodzimy w alfa i głębiej w teta. Jak już jesteś tu to stwórz swój pokój na chmurach ale w kształcie piramidy a ty siedzisz w środku. Jak już tak siedzisz to identyczna pozycja jak ta prawdziwa – łatwiejsza wizualizacja bo Ty tam = ty tu. A teraz przed twoimi oczami tak jak trzymasz ręce na prawdę tak tam podaję Ci kulę (taką jak używali władcy pierścieni u Tolkiena – palantir), w którą zacznij się przyglądać. Patrz tam tak długo aż zacznie pojawiać się obraz – niech będzie na początku galaktyka, i dalej się przybliżaj gdzie chcesz, niech Cię poniosą poprzez tunel. Ten Tunel jest charakterystyczny – jak na filmach praktycznie. Niech Cię zabiorą na wycieczkę. Pamiętaj tylko że to ty musisz przyśpieszyć jakby w tym tunelu – nie czekaj tylko przyśpieszaj lot sam. Tunelowanie myśli = koncentracja na jednym punkcie w tym tunelu i przyśpieszenie i przewężenie tunelu jakby i „ciebie”. Jak ja tam jestem to kompletnie nie odczuwam otoczenia, nic nie słyszę a obraz zamkniętych oczu jest jak sen – wszystko wyraźne.

Etapy po zaiskrzeniu, przemiany energetyczne, transformacja:
Wielu zawsze się zastanawia i co teraz…
Ano zaiskrzeć to dopiero początek. Pierwsze dwa tygodnie są szczególne, ponieważ o ile dalej przykładasz i idziesz drogą, to zapoznają cię z różnymi aspektami – różne zmysły są pokazywane jak mogą pracować, jak dokładnie możesz:
Widzieć w astralu – wyraźnie rozróżniając osoby jakby były ze zdjęcia a nie energetyczne,
czuć zapachy (rozwinę dalej),
potęgę emocji i wrażliwości (nie zdziw się jak się rozpłaczesz oglądając reklamę),
potęgę natury – symbiozę z roślinami i zwierzętami (ps. tak można najłatwiej bez żadnego cudowania rozpoznać prawdziwie Godnego – gdy lgną do niego zwierzęta i dzieci), ponadto to matka Ziemia przyjmuje negatywne emocje – oddaj jej każdą formę energii negatywnej a oddane ci będzie pozytywna.
czucie – inna forma widzenia / wiesz że coś jest, słuchanie się instynktu
Wybaczanie / rachunek sumienia – podstawą wszelkich przyszłych czynów jest doprowadzenie SIEBIE do zgodności. Nie pójdziesz daleko, jeśli nie pogodzisz się z tym jaki jesteś i jacy są inni, póki nie wybaczysz wszystkim bezwarunkowo oraz nie zostanie to samo uczynione wobec ciebie – nie osiągniesz Błogosławieństwa (to drugi znaczący krok w życiu, ale składa się z wielu etapów, które opiszę poniżej)
oczywiście jest znacznie więcej aspektów, a w zależności od predyspozycji możesz mieć przedstawiane przeróżne np:
odprowadzanie dusz, rozmowy ze zmarłymi, uzdrawianie, blokowanie / usuwanie nieczystych energii = stawianie osłon, usuwanie złych bytów itp.,
Pamiętaj, że te dwa tygodnie to niepowtarzalna okazja do expresowej nauki – pytaj Ich o wszystko. A masz troje do dyspozycji – Aniołka, Opiekunkę, Archanioła. W zależności od powagi tematu – kto inny może ci odpowiadać.
Ponadto masz ochronę oraz osłonę i włączone samoleczenie (zieloną będzie aura).
Aż po dwa miesiące masz Ich do dyspozycji – korzystaj i ucz się.

Przemiana energetyczna – przykładanie (jak w opisie napisane) powoduje doładowanie energii, a jak robisz to codziennie to potem następuje efekt wypełnienia oraz powiększania pojemności. Aż do pewnego momentu, gdzie następuje przemiana energetyczna… Przez około tydzień trwa cały proces. Gdzie jednego dnia jesteś tak nakręcony, że nie usiedzisz, (jedni tańczą, drudzy ćwiczą, czy to biegi, pływanie czy po prostu gimnastyka), drugiego lekki odpoczynek i znowu nakręcony ale coraz lepiej to będziesz znosić… Moja rada – pamiętaj, że jesteśmy połączeni w sieci, jak cię roznosi i nie dajesz radę wytrzymać – prześlij wszystkim impuls/ falę, rozładuj się 
Przemiana ma to do siebie, że zwielokratnia pojemność… jak wielu mówi – nie ma porównania do tego co było przed. Ilość energii jaka cię wypełnia i jak mocne są twoje czary mary zadziwia w pierwszych dniach.
Przemian jest chyba 7… więc nie siadaj na D… tylko dąż do poznania coraz więcej i więcej i dorastaj, a po każdym etapie masz przemianę.
Pierwsza jest po zaiskrzeniu, o ile miałeś małą pojemność, nie wszyscy to przechodzą zaraz po… ale wcześniej czy później tak
Druga to etap pośredni do Błogosławieństwa – tak gdzieś w połowie, a po tym twoja aura będzie płonąca – ogniska połączone, kolory ognia. Trzecia po… i wzmacnia siłę aury i dodaje strefy wpływu, nie masz już tylko jednej, a dwie a może i trzy jak potrzeba. Czwarta to aura staje się krystaliczna iskrząca, błękitna z koronką złotą. Piąta, szósta i siódma o ile dobrze rozumiem to Transformacja = Przeobrażenie. Na tą chwilę tyle w temacie 
a potem to wszystko staje się takie oczywiste, klocki układanki się łączą… i tak ciągle przybywają nowe klocki i jak układanka się wypełnia do pewnej skali to i kolejna przemiana. A wszystko zależy też od ilości ludzi w sieci, bo nie po to tu jesteśmy by samemu przechodzić. Sam niewiele znaczysz, ale TY oczywiście jesteś ważny i zawsze pamiętaj o Sobie. Szanuj siebie i innych. Każda budowla składa się z wielu elementów, a ty, czy ja, jesteśmy klockami które ją tworzą.

Etapy Drogi poznania:
Etapy są jakbyś zdawał z jednej klasy do drugiej… a podobnie jak w szkole trzeba się nauczyć i zdać egzaminy…
Zaiskrzeć = chrzest, to pierwsze, gdzie zapłonie w tobie wieczny ogień. Ale musisz się nauczyć czym jest ten ogień i co z nim robić.
Etapami pośrednimi do Błogosławieństwa są takie gdzie masz konkretne pytania, na które powinieneś znać odpowiedzi, a każdy kończy się podobnie do Zaiskrzenia – jak nie przemiana to, olśnienie itp. To jest tak jakbyś wchodził do jeszcze bardziej rwącej rzeki, a nie potoku sprzed…
Pytania:
Jak wygląda atom? Jak „leci” światło? czym jest prąd i jak wygląda i jak „leci”? Jak rodzi się atom i gdzie? Jak zbudowana jest piramida, co i gdzie umiejscowione i dlaczego? Jakie są kolory / aspekty energii (jest ich 7 z czego jedna to brak koloru = ciemność), co oznaczają co robią, jak je transformować?
Jest wiele innych, które są pośrednie, wielu z nich nie musisz zadawać – bo odpowiedzi same będą jakby udzielane poprzez doświadczenie.
Każdą lekcję teoretycznie można zaliczyć nie po kolei, jeden pozna coś najpierw co drugi na końcu, ale komplet wiedzy musi być, i Oni będą się upominać byś cofnął się bo pominąłeś coś, lub gdy przestaniesz iść drogą, forma snu notorycznie powtarzającego się – że nie zdałeś w klasie i musisz powtórzyć rok / przedmiot itp. Ale to tak realistyczne, że kilka /kilkanaście razy sprawdzałem swój indeks, czy na pewno skończyłem te studia .
Mi nie podpowiadał nikt (z ludzi, oprócz przez jakiś czas Muki, ale jak go sami możecie namierzyć na Salon24, tak ma bardzo jadowity język i przez to nie jest najlepszym nauczycielem).
Wam postaram się pomóc jak potrafię najlepiej . Pytajcie oczywiście, a będzie wam odpowiedziane .

Membrany i portale
Temat taki, ponieważ w miejscach skupienia mocy (często skrzyżowanie żył wodnych takie powoduje) dość „często” powstają portale przez które przechodzą nieproszeni goście. Portal jest czasowy z reguły, ale może pojawiać się i znikać i znowu pojawić. Dlatego ważne jest aby zabezpieczać się przed takimi. A jeśli chodzi o ich zniknięcie to wystarczy dmuchnąć energetycznie / lub w niego jakby wejść swoim polem energetycznym. Dawno takich nie widziałem i nic raczej u mnie się nie pojawia prócz naprawdę mocnych bytów, dlatego ciut mało doświadczenia mam, ale po co go mieć, lepiej zabezpieczyć i nie mieć :).

Zabezpieczenie domu:
Na początek siebie wzmocnij czyli najlepiej przykładanie, potem orzełek i rozprowadzenie / aktywowanie ognisk, pamiętaj że zawsze najlepiej to wszystko działa w stanie alfa – wszystko co robisz z energiami to najpierw wyciszenie. Gdy już w alfa to tworzysz kulę pomiędzy rękami, potem do dzieła: idziesz po kolei wszystkie pomieszczenia (chyba że wybrane tylko, wedle uznania) – smarujesz rękami ściany sufity i podłogi, jakby pędzle malują energią. A na koniec każdego pomieszczenia pieczęć = wyrysuj prawą ręką pentagram.

Komentarze |0|

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Poszukujący